WIECE NARODU

Dlaczego wiece?

Rezygnujemy z narzucania nowego systemu, powinien on zostać wybrany od samego dołu. Można to rozwiązać na podstawie wieców ludzi, tych co najbardziej działają, są mądrzy, lokalni i przede wszystkim z serca. Idzie to wtedy w dobrym kierunku, bo można od lokalnego poziomu przejść ku łączeniu się regionów. Można to robić od samego początku. Wiece są możliwe już teraz. Kalibracja ludzi jest możliwa nie na zasadzie rad, jak w przypadku gminy, tylko na zasadzie wieców ludzi, którzy wcześniej biorą udział w warsztatach, gdzie nabywają świadomość i podstawową wiedzę, budują swój wewnętrzny autorytet, szacunek do przodków. Po takich warsztatach każdy idzie od przodków, czuje tożsamość i czuje innych ludzi. Powielania struktur władzy z przeszłości jest na ten moment bez sensu. Należy stworzyć organizm, który będzie działał na zasadzie, że to ludzie z serca podejmują decyzje, bo oni mają największe czucie i wrażliwość. Chodzi o to, żeby człowiek był godny sam siebie, pozbawiony kultów, które go kiedykolwiek dotyczyły. Jest dużo takich ludzi. Liczy się to, że edukację trzeba zmienić, banki, korporacje, rządowe struktury trzeba wyrzucić. One nas truły mentalnie, fizycznie i emocjonalnie. Sprawiały, że byliśmy otumanieni, usypiani, pozbawieni w inny sposób świadomości. Świadomość jest najważniejszym etapem w rozwoju. Dlaczego pozwalać na podejmowanie decyzji ludziom, którzy są nieświadomi, chociażby tożsamości swoich przodków, którzy od ponad 11 tysięcy lat zamieszkują te ziemie? Nasze pochodzenie jest ukryte, tak samo język, a ci, którzy biorą udział w wiecach muszą mieć tego swoją świadomość.

Jeżeli usunie się te wszystkie trucizny, to dopiero wtedy wzrośnie zbiorowa świadomość i to jest najważniejsze oraz to, żeby pozbyć się technologii, która ogranicza wolny wybór i swobodę. Dojdziemy do tego tylko wtedy, kiedy tacy ludzie w wiecach, a wcześniej wspólnych warsztatach, które pokażą im prawdę, zaczną od nowa po prostu czuć się ludźmi, zaczną wstawać z kolan. Z postanowień wieców powinny wynikać oddolne inicjatywy i łączyć się w różnych strukturach i sieciach, które budujemy.

Podobnie na polu religijnym należy szukać pewnego wspólnego mianownika i dać ludziom przede wszystkim to, co oni od początku mieli i połączyć z tym, jakie mamy czucie, bo nasi przodkowie przede wszystkim kierowali się tym, że mają Boga w sobie i po prostu są dziećmi Stwórcy. Zależy na tym, żeby człowiek zaczął się kierować prawdą, miłością, intymnością i tym, że jest wolnym i swobodnym człowiekiem. Każdy system ma wspierać człowieka, jeżeli on z serca chce coś zrobić dla innych. Każdy system, powinien przede wszystkim działać w oparciu o to, żeby nie krzywdzić. Wykazano, że kulty władzy, śmierci i pieniądza były za to odpowiedzialne. Wiadomo, kto je wyznawał. Zatrutych jest bardzo wiele przedsiębiorstw. To są często zbrodnicze działalności, które na zlecenie albo na korzyść innych gospodarek prowadzą tutaj u nas działalności bezprawnie, bo ktoś oszukał świadomość narodu. Jeżeli naród został oszukany ma prawo rościć do tego, żeby zwrócono i oddano mu odszkodowanie za wszystko, co zostało zrobione w nieświadomości, czyli w przekłamaniach, które nam tutaj sprzedawano od momentu, kiedy teoretycznie skończyła się wojna.

Wiemy, że chcemy wracać do natury, dlatego że tylko wtedy gwarantuje nam to jedność i płodność, tego co robimy i przede wszystkim dzieci – widać co zrobiono z seksualnym aspektem każdego człowieka. Mówimy o samotnościach, nowotworach, o wprowadzeniu seksualności w ten zwierzęcy aspekt, zamiast uczuciowy. To jest zbrodnia przeciwko planecie, wprowadzenie pornografii czy innych rzeczy – to są zezwolenia, na które pozwolił system albo też religia. Ona przede wszystkim bardzo mocno zamykała młodego człowieka i wprowadzała patriarchat czy matriarchat, czyli całkowity brak komunikacji. Nie pokazano nam naszego energetycznego DNA, które jest bardzo ważnym kluczem do tego, żeby pokazać człowiekowi, że jego cało jest po prostu skafandrem, który jest zaprojektowany w taki sposób, a nie inny. Z drugiej strony jest to doskonałe narzędzie komunikacji do tego, żeby odbudowywać rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.