OGŁOSZENIE

Wiec Narodu na Zamku Zawiszy

Ukochani Bracia i Siostry,
w dniach 30 lipca do 1 sierpnia podjęliśmy ważną decyzję, że chcemy się zebrać w ruinach Zamku Zawiszy nad Zalewem Rożnowskim z osobami, którym prawda dłużej nie może czekać w sercu, którzy chcą przemówić, którzy chcą mówić do mężczyzn i kobiet Braci i Sióstr, zebranych w męskim i żeńskim kręgu, którzy chcą spotkać się i którzy są gotowi spotkać się, zbratać się i podyskutować, a potem podjąć najważniejszą decyzję: co trzeba zrobić, co jest ważne, co jest nam potrzebne, kim jesteśmy, gdzie jesteśmy i dokąd idziemy?
Jesteśmy Lachitami, potomkami Sarmatów, mamy to co potrzeba, by wydobyć prawdę, nie interesuje nas polityka, bo jej czas przemija. Wzywamy Was na Welesa na Zamku Zawiszy na Spotkanie Welesowe, na Welesowy Krąg.
Na zgliszczach ruin Zamku Zawiszy Czarnego spotkajmy się, ci co waleczni, i choć pewnie źli i sfrustrowani, ale którym w sercach jeszcze tli się ten prawdziwy powód, dla którego to wszystko robimy. Prawda wychodzi na jaw, jak to Słońce nad PoLachach ziemiami i rodzinami. To ostatni czas, by mistrzowie powstali i przybyli się poradzić w kręgach kobiet i mężczyzn. Będzie i wiec, gdzie zapadną decyzje, więc liderów nam trzeba i tych, co mówić potrafią z odwagą. Będą warsztaty przywracające nam lachicką energię, nie tylko kobiecą i męską. Będziemy wiecowali w obecności duchów i szlachty, będziemy wzywali honor narodu, będziemy rozprawiać o tym wszystkim, będziemy biesiadować, bo znamy przecież nasze słowiańskie biesiady.
W programie:
• Wiec Życia
• Kongres Życia
• Krąg Mocy Mężczyzn i Krąg Życia Kobiet
• Warsztaty mocy lachickiej
• Orędzie do Narodu
• Ceremonia Kupały (dla spóźnialskich)
• Welesowy Krąg
📆Kiedy? 30 lipca – 1 sierpnia 2021
🏰Gdzie? Rożnów
🛏Nocleg: w ośrodku wypoczynkowym z domkami
Zapisy i więcej informacji pod numerami telefonu:
Paweł 512 276 835
Maszka 579 902 888
mail: planeta.zycia@protonmail.com
Posłuchaj słów Marzeny „Maszki” Bielińskiej-Walczak, wzywającej na Wiec:
https://youtu.be/jx_V663tHHQ
Można nas znaleźć również na stronach www.lachici.pl. oraz www.lachia.pl
Jeżeli jesteś dumny z pochodzenia, jeżeli jesteś dumny z tradycji naszych przodków, jeżeli wierzysz w szlachetność duszy i honor -przybywaj! Jeżeli nie masz pieniędzy przybywaj, wesprzemy, a jeżeli masz więcej pieniędzy pomóż swoim biedniejszym Braciom i Siostrom wpłatą, datkiem. Pomóż nam, to jest prywatne spotkanie, nie możemy liczyć na jakieś potężne okoliczności, które nam pomogą.
Żarem my jesteśmy i żar tak w nas wszystkich lśni. Pozdrawiam i miłuję, zgłaszajcie się jak najszybciej, bo czasu jest mało.
Lachy My!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.